伊人久久精品视频在线免费观看

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

łącząc europę

Terminal przeładunkowy LNG małej skali w Gdańsku oraz usługi bunkrowania 
(projekt CEF  Synergy nr 2016-PL-SA-0011)


Grupa LOTOS S.A
. w konsorcjum z Operatorem Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A.伊人久久精品视频在线免费观看 analizuje projekt inwestycji budowy w Gdańsku terminalu LNG małej skali, pełniącego rolę bazy przeładunkowej i dystrybucji LNG do odbiorców końcowych i stacji paliw oraz budowy bunkierki z funkcją wytwarzania energii elektrycznej. Grupa LOTOS jest liderem projektu.

Projekt nr 2016-PL-SA-001 jest współfinansowany przez Unię Europejską z Instrumentu „Łącząc Europę”.

Celem projektu jest analiza możliwości wejścia na nowy perspektywiczny rynek, jakim jest rynek przeładunku i bunkrowania LNG. Realizacja projektu może pozwolić w przyszłości na przeprowadzenie szeregu inwestycji, które zapewnią efekt synergii dla sektorów transportowego i energetycznego.

伊人久久精品视频在线免费观看W ramach projektu, Grupa LOTOS i GAZ-SYSTEM są odpowiedzialne za współpracę dotyczącą budowania wspólnych kompetencji i transferu wiedzy (Zadanie 1) oraz za realizację studium wykonalności pt. „Projektowanie, budowa, właścicielstwo i eksploatacja innowacyjnych bunkierek LNG z opcją świadczenia usług generacji energii elektrycznej na potrzeby portów, z wykorzystaniem niskoemisyjnego generatora energii elektrycznej oraz silników dual/ triple fuel” (Zadanie 2).

Grupa LOTOS odpowiedzialna jest za wykonanie wstępnego studium wykonalności budowy w Gdańsku terminalu LNG małej skali  baza przeładunkowa bunkrowania i dystrybucji LNG do odbiorców końcowych i stacji paliw (Zadanie 3), oraz studium wykonalności budowy w Gdańsku terminalu LNG małej skali 伊人久久精品视频在线免费观看 baza przeładunkowa bunkrowania i dystrybucji LNG do odbiorców końcowych i stacji paliw (Zadanie 4).

Możliwe pozytywne efekty projektu to m.in.:

 

Czas trwania: 2.01.2017  30.09.2019
Wartość projektu: €1 747 417 
Kwota dofinansowania z Instrumentu „Łącząc Europę” Unii Europejskiej: €1 048 450
Skład konsorcjum: Grupa LOTOS S.A., GAZ-SYSTEM S.A. 

Instrument „Łącząc Europę” to instrument finansowy ustanowiony rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1316/2013 z dnia 11 grudnia 2013 r. Został utworzony w celu wsparcia rozwoju transeuropejskiej sieci transportowej, energetycznej oraz telekomunikacyjnej. Instrument „Łącząc Europę” ma przyczynić się do zrównoważonego rozwoju krajów Unii Europejskiej poprzez finansowanie budowy nowoczesnych sieci transeuropejskich o wysokiej wydajności. Inwestowanie w infrastrukturę ma przynieść korzyści w postaci wzrostu konkurencyjności oraz spójności gospodarczej, społecznej i terytorialnej.

日本xnxnxnxnxn拍拍-伊人久久精品视频在线免费观看 一道本无吗dⅤd在线播放一区-宅男免费毛片手机在线 一受两攻有双龙入菊_耽美肉嗨从头做到尾_两个攻同时进入双性受 中文字幕在线在线亚洲_中文字幕在线视频 电影 正在播放母息子友人犯_正在播放中文字幕母息子_友人の母系列在线播放 依人在线 依人在线手机在线观看依人在线在线视频|依人在线最新网址 4438最新全国免费视频网-伊人久久精品视频在线免费观看 1024最新手机在线观看-伊人久久精品视频在线免费观看 用茄子捅自己下面视频_茄子视频在线观看 1024手机在线基地播放-伊人久久精品视频在线免费观看 在线a 在线a发布网|在线a在线电影|在线a.com|日韩在线a 快猫vip破解版apk宅男-伊人久久精品视频在线免费观看 一本之道高清在线观看-一本之道高清在线观看一区-日本一本au道大尺码专区 222eee野鸡网视频2区-伊人久久精品视频在线免费观看 55we韩国女主播免费视频-伊人久久精品视频在线免费观看 人碰xoo在线视频永久免费-伊人久久精品视频在线免费观看 00后艺校萝莉14部资源-伊人久久精品视频在线免费观看 在线a视频网站 在线a视频网站在线视频_在线a视频网站手机在线观看_在线a视频网站电影 一本之道高清在线观看在线视频_一本之道高清在线观看手机观看_日韩一本之道高清在线观看影院 猫咪在线播放maomi99伊人-伊人久久精品视频在线免费观看 伊人久久精品视频在线,伊人久久精品视频在线免费观看,伊人久久精品视频在线 wwのpornhubのcom-伊人久久精品视频在线免费观看 在线a 免费 在线a 免费在线视频_在线a 免费手机在线观看_在线a 免费电影 xvldeos免费中文视频-伊人久久精品视频在线免费观看 2017夜夜橾天天橾在线视频-伊人久久精品视频在线免费观看 樱桃网站视频官网/私人樱桃影院/樱桃视频入口网址 cao97prom在线视频-伊人久久精品视频在线免费观看 伊人狼人在线观看视频,免费资源在线观看2020,日本无吗无卡v清免费 1769zyz资源在线视频-伊人久久精品视频在线免费观看 2000影院m3u8免费高清-伊人久久精品视频在线免费观看