伊人久久精品视频在线免费观看

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

INNOCHEM - Działanie 1.2 PO IR „Sektorowe programy B+R”

Program sektorowy INNOCHEM ma na celu poprawę pozycji konkurencyjnej polskiego sektora chemicznego na rynkach światowych.  Można to osiągnąć poprzez wzmocnienie zdolności do generowania innowacyjnych rozwiązań we współpracy z sektorem nauki w perspektywie roku 2023. Obszary tematyczne, na których skupia się działanie Programu to: 

Grupa LOTOS S.A.  realizuje projekt UCOPure - Opracowanie nowej technologii zagospodarowania nieprzereagowanego oleju z procesu hydrokrakingu z wykorzystaniem systemów filtracyjnych

Projekt realizowany jest w Konsorcjum:

1. Grupa LOTOS S.A. - lider projektu

2. Polymemtech Sp. z o.o.

Miejsce realizacji projektu: Gdańsk, Reguły

Celem projektu jest opracowanie technologii usuwania z pozostałości po hydrokrakingu (UCO) ciężkich wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA) w procesie filtracji. Celem jest usunięcie całej grupy WWA, a nie jedynie niektórych i to w sposób selektywny.

Efekty projektu: Uzyskanie technologii pozwalającej na zwiększenie wartości marży w wyniku „uszlachetnienia” niskowartościowego strumienia produkcyjnego do produktu o znacznie wyższej wartości.

Zaproponowana przez Konsorcjum innowacyjna technologia, polegająca na usuwaniu z UCO ciężkich wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych w procesie zintegrowanej filtracji, jest procesem niskotemperaturowym i niskociśnieniowym w porównaniu do istniejących rozwiązań. Technologia może być stosowana do usuwania WWA zarówno z UCO, które powstało z lekkiego jak i ciężkiego wsadu. Instalacja może zostać zbudowana w każdym miejscu łańcucha procesowego, np. stanowić integralną część instalacji hydrokrakingu, katalitycznego odparafinowania, może również zostać zainstalowana w trasie UCO z instalacji hydrokrakingu do zbiornika magazynowego lub/i w wielu innych miejscach wykorzystania UCO w rafineriach i nie tylko. Przewidywany koszt budowy instalacji oraz zużycie energii w procesie filtracji będzie znacznie niższe niż w procesach destylacyjnych czy procesach wysokociśnieniowej hydrorafinacji. Wynika to z charakterystyki procesu filtracji, kosztów użytych materiałów oraz parametrów pracy instalacji: temperatura, ciśnienie.

Konsorcjum posiada koncepcję, do zweryfikowania w przedmiotowym projekcie, popartą pozytywnymi wynikami badań wstępnych. Jego efekty zostaną wdrożone w działalności Grupy LOTOS S.A a w przyszłości mogą być stosowane w innych rafineriach.

 

Czas trwania: 01-08-2016 do 31-01-2019
Wartość projektu: 8 846 751 PLN
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 5 887 647 PLN

Projekt  finansowany przez NCBiR w ramach programu  INNOCHEM , działanie  1.2 PO IR Umowa numer  POIR.01.02.00-0032/16

日本xnxnxnxnxn拍拍-伊人久久精品视频在线免费观看 一道本无吗dⅤd在线播放一区-宅男免费毛片手机在线 一受两攻有双龙入菊_耽美肉嗨从头做到尾_两个攻同时进入双性受 中文字幕在线在线亚洲_中文字幕在线视频 电影 正在播放母息子友人犯_正在播放中文字幕母息子_友人の母系列在线播放 依人在线 依人在线手机在线观看依人在线在线视频|依人在线最新网址 4438最新全国免费视频网-伊人久久精品视频在线免费观看 1024最新手机在线观看-伊人久久精品视频在线免费观看 用茄子捅自己下面视频_茄子视频在线观看 1024手机在线基地播放-伊人久久精品视频在线免费观看 在线a 在线a发布网|在线a在线电影|在线a.com|日韩在线a 快猫vip破解版apk宅男-伊人久久精品视频在线免费观看 一本之道高清在线观看-一本之道高清在线观看一区-日本一本au道大尺码专区 222eee野鸡网视频2区-伊人久久精品视频在线免费观看 55we韩国女主播免费视频-伊人久久精品视频在线免费观看 人碰xoo在线视频永久免费-伊人久久精品视频在线免费观看 00后艺校萝莉14部资源-伊人久久精品视频在线免费观看 在线a视频网站 在线a视频网站在线视频_在线a视频网站手机在线观看_在线a视频网站电影 一本之道高清在线观看在线视频_一本之道高清在线观看手机观看_日韩一本之道高清在线观看影院 猫咪在线播放maomi99伊人-伊人久久精品视频在线免费观看 伊人久久精品视频在线,伊人久久精品视频在线免费观看,伊人久久精品视频在线 wwのpornhubのcom-伊人久久精品视频在线免费观看 在线a 免费 在线a 免费在线视频_在线a 免费手机在线观看_在线a 免费电影 xvldeos免费中文视频-伊人久久精品视频在线免费观看 2017夜夜橾天天橾在线视频-伊人久久精品视频在线免费观看 樱桃网站视频官网/私人樱桃影院/樱桃视频入口网址 cao97prom在线视频-伊人久久精品视频在线免费观看 伊人狼人在线观看视频,免费资源在线观看2020,日本无吗无卡v清免费 1769zyz资源在线视频-伊人久久精品视频在线免费观看 2000影院m3u8免费高清-伊人久久精品视频在线免费观看